Wszystko o naturalnych suplementach WelleCo

WelleCo to zagraniczna marka oferująca holistyczne i naturalne podejście do pielęgnacji ciała, która od niedawna dostępna jest również w Polsce. Założycielka linii kosmetyków, australijska modelka Elle Macpherson wraz z zespołem dietetyków kierowanym przez Dr Laubscher opracowała linię suplementów, które dbają o skórę od środka. Zaangażowanie światowej sławy modelki na zawsze odmieniło branżę beauty i pomogło wielu osobom na całym świecie poradzić sobie z problemem wypadających włosów, zniszczonej skóry i paznokci oraz złego samopoczucia.

Sprawdź pełnią linię produktów marki WELLECO na The Silnecio!

Czym wyróżnia się marka suplementów kosmetycznych stworzona przez Elle Macpherson?

Australijska modelka ujawniła, że wiele lat sama zmagała się z problemami natury skórnej, które przyczyniały się do częstych spadków energii i nieustannej walki ze złym samopoczuciem. Nie mogąc znaleźć pomocy w klasycznych kosmetykach, nawet tych od czołowych producentów, postanowiła działać na własną rękę i w 2014 ogłosić powstanie pierwszego holistycznego suplementu The Super Elixir. Od tego czasu powstało wiele nowych produktów wchodzących w skład linii, które dzięki zastosowaniu naturalnych składników pomogły już milionom ludzi z całego świata. Sekretem marki WelleCo jest holistyczny wpływ suplementów kosmetycznych, według filozofii „wszystko zaczyna się od środka”.

Czym jest The Super Elixir oraz The Skin Elixir i na co stosować konkretny produkt?

Pierwszy suplement został opracowany przez zespół dietetyków pod nazwą The Super Elixir. W skład kosmetyku wchodzi ponad 45 naturalnych składników takich jak supergreens i superfoods oraz wyciągów z ziół, witamin, minerałów, owoców, probiotyków i ekstraktów roślinnych. The Skin Elixir to nowopowstała wersja suplementu wchodząca w skład znanej już linii kosmetyków. Produkt został stworzony na bazie wegańskich kapsułek, które są bezmleczne oraz pozbawione składników modyfikowanych genetycznie. W czasie tworzenia receptur, zarządzająca produkcją suplementów Dr Laubscher kierowała się opracowanymi wydanymi przez cenionych naukowców, które ujawniały problemy licznych niedoborów dietetycznych. Pozwoliło to na stworzenie niespotykanych wcześniej formuł w przystępnych formach, przystosowanych do konkretnych wymagań odbiorców.

Dlaczego warto używać naturalnych produktów kosmetycznych marki WelleCo?

Korzyści, jakie niesie ze sobą stosowanie suplementów kosmetycznych marki WelleCo jest wiele. Niezależnie od wyboru konkretnego produktu, każdy zawiera mieszankę naturalnych składników, które wspierają ciało od wewnątrz. Witaminy i minerały zastosowane w suplementach gwarantują wzrost samopoczucia, a przy tym wspomagają regenerację skóry, pozwalając jej uzyskać odpowiednią jędrność i elastyczność.

Jak i kiedy aplikować suplementy kosmetyczne pod postacią proszku lub kapsułek?

Zgodnie z zaleceniem producenta, suplementy powinno się stosować rano, najlepiej od razu po wstaniu. Proces będzie się różnił w zależności od wyboru konkretnego produktu. Proszek na bazie The Super Elixir należy rozpuścić w wodzie, a zalecana dawka wynosi dwie łyżeczki spożywane z wodą, mlekiem roślinnym lub koktajlem owocowym. Warto zaznaczyć, że leczniczy proszek dostępny jest w wielu różnych smakach, takich jak ananas, wanilia czy czekolada.

W przypadku kapsułek opartych na The Skin Elixir, należy popić je wybranym roztworem, bez konieczności wsypywania specyfiku do szklanki. Jest to korzystne rozwiązanie dla osób, które wolą przyjmować suplement bezsmakowo lub z uwagi na natłok obowiązków nie mają wiele czasu na rozpuszczanie saszetek.
Share: