Tata Harper – historia, opinie i najlepsze kosmetyki

Tata Harper to amerykańska luksusowa marka innowacyjnych oraz pełnych roślinnych składników produktów do idealnej i przyjemnej pielęgnacji skóry. Swój dynamiczny rozwój i absolutnie rewelacyjne produkty kosmetyczne zawdzięcza ona osobie założycielki, którą jest właśnie Tata Harper. Ta wspaniała, pochodząca z Kolumbii, innowatorka założyła swoją firmę produkującą kosmetyki w Stanach Zjednoczonych. Tam Tata posiada olbrzymią farmę w stanie Vermont z której pochodzi większość naturalnych składników używanych w produktach. I to jest właśnie jeden z sekretów najwyższej jakości składników z których wytwarzane są wszystkie produkty marki.

Jak powstała marka Tata Harper?

Historia marki rozpoczęła się od problemów jakie często dotykają każdego bardziej świadomego konsumenta, który oczekuje czegoś więcej od nabywanych produktów do pielęgnacji. Tata postanowiła zacząć swoją działalność na wymagającym rynku kosmetyków po tym jak nie mogła znaleźć dla siebie samej wystarczająco dobrych naturalnych i zdrowych preparatów do pielęgnacji skóry. Większość tych dostępnych i jednocześnie działających zawierała bowiem i dalej u wielu innych producentów zawiera w składzie mnóstwo sztucznych i potencjalnie szkodliwych substancji. Harper stwierdziła wtedy: „Nie powinnam być zmuszona do poświęcania mojego zdrowia w imię urody i nikt inny też nie powinien.” To właśnie stwierdzenie jest drogowskazem używanym za każdym razem przy projektowaniu nowego unikalnego środka do pielęgnacji skóry. Wyjątkową i niespotykaną na całym szerokim rynku kosmetycznym cechą wyróżniającą markę Harper jest bardzo szeroki skład wyrobów. Podczas, gdy inni wytwórcy skupiają się na dwóch czy góra trzech aktywnych składnikach, w luksusowych specyfikach Tata możemy zazwyczaj odnaleźć ich kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt. Dzięki temu produktu Harper mogą zastąpić często nawet kilka wyrobów pochodzących od innych konkurencyjnych producentów. Na tym polu Tata Harper jest niedoścignionym wzorem dla całej branży. Kosmetyki Tata oprócz najwyższej jakości wykonania wyróżniają się również na sklepowych półkach bardzo wykwintnymi i wysmakowanymi opakowaniami o przepięknym zielonym zabarwieniu. Każdy kto już zetknął się z luksusowymi wyrobami kosmetycznymi tej firmy może to potwierdzić. Właśnie dzięki takiemu podejściu do tworzenia najlepszych oraz w pełni naturalnych preparatów do łagodnej i skutecznej pielęgnacji skóry marka Tata Harper szybko znalazła uznanie wśród najbardziej wymagających klientów z całego świata.

Zapoznaj się z szeroką gamą naturalnych kosmetyków Tata Harper

Nie wahaj się skorzystać z dobrodziejstwa jakie zawierają siły natury wspaniale ujarzmione w wykwintnych produktach marki Tata Harper. Poniżej przedstawione zostały największe bestselery marki oferowane wszystkim, którzy tylko postanowią wybrać swój ulubiony kosmetyk z szerokiej oferowanej przez markę Tata gamy wyrobów pielęgnacyjnych:

Tata Harper Clarifying Cleanser

Przeciwtrądzikowy balsam oczyszczający do twarzy oparty o kompleks 12 aktywnych składników. Za jego wyjątkowo skuteczne i jednocześnie delikatne działanie odpowiadają główne składniki roślinne:

 • Enzymy z kwiatów opuncji;
 • Dzikie owoce jałowca;
 • Chlorella;

Dzięki nim otrzymujemy niepodrażniające i łagodne dla skóry oczyszczanie. Poznaj pełny skład i działanie tego balsamu:

TATA HARPER Clarifying Cleanser 125ml

Tata Harper Regenerating Cleanser

Regenerujący balsam oczyszczający do twarzy oparty o 16 aktywnych, całkowicie naturalnych składników. Najważniejsze wśród nich są:

 • Mikrocząsteczki z pestek moreli;
 • Kora wierzby białej;
 • Kompleks ciekłych kryształków oliwy z oliwek;

Dzięki tym składnikom balsam zapewnia zarówno delikatne złuszczanie naskórka, oczyszczanie, nawilżanie oraz łagodzenie podrażnień. Poznaj pełny roślinnych substancji skład oraz wyjątkowe działanie tego balsamu:

TATA HARPER Regenerating Cleanser – 125ml

Tata Harper Rejuvenating Serum
Serum odmładzające dla cery dojrzałej. Zawiera 40 aktywnych składników zapobiegających starzeniu się skóry. Są to między innymi takie wspaniałe naturalne substancje jak:

 • Hiszpańska lawenda;
 • Kwas hialuronowy o wysokiej wadze molekularnej;
 • Modrzew;
 • Nasiona daktyli;
 • Kompleks węglowodanów cukru;
 • Kartenoidy z mikroalg;

Zaznajom się z działaniem każdego z tych roślinnych składników oraz szczegółowymi zasadami stosowania tego wyjątkowego serum odmładzającego:

TATA HARPER Rejuvenating Serum 30ml

Tata Harper Resurfacing Mask

Maska złuszczająca – jeden z największych bestselerów marki. Dzięki 13 aktywnym bio-składnikom nadaje skórze wspaniały promienny blask. Wśród tych najwyższej jakości substancji aktywnych najważniejsze są:

 • Enzymy z granatu;
 • Wyciąg z buraka;
 • Różowa glinka;

Dowiedz się więcej o wszystkich aktywnych składnikach oraz o wyjątkowym działaniu tej niezwykle efektywnej maski złuszczającej:

TATA HARPER Resurfacing Mask 30ml

Tata Harper Resurfacing Serum

Serum rozświetlające z witaminą C oparte o bogatą mieszankę 22 naturalnych składników aktywnych. Efekt rozświetlenia i dostarczania potężnych dawek witaminy C jest uzyskiwany między innymi dzięki:

 • Śliwkom kakadu;
 • Glicerydom masła Cupuacu;
 • Jagodom pieprzu tasmańskiego;

Zapoznaj się ze szczegółowym składem oraz wyjątkowym sposobem działania tego naturalnego serum rozświetlającego:

TATA HARPER Resurfacing Serum 30ml

Tata Harper Purifying Mask

Maska detoksykująca zapewnia niespotykanie intensywną kurację odtruwającą dla twojej skóry. Możliwie jest to dzięki zestawowi 32 aktywnych składników wśród których można znaleźć takie naturalne części składowe jak:

 • Probiotyki jogurtowe;
 • Enzymy z papai;
 • Korzeń imbiru;
 • Białą glinkę;

Przeczytaj więcej o sposobach działania oraz przebogatym składzie tej cudownie skutecznej maski detoksykującej:

TATA HARPER Purifying Mask 30ml

Tata Harper Radiance Mask

Maska rozświetlająca oparta o starannie dobrane naturalne i przyjazne dla skóry składniki. Kompleks 14 takich najwyższej jakości substancji jest oparty w dużej mierze o:

  • Prebiotyki z cukru;
  • Tetra lipidy;
 • Białą glinkę;

Sposób świetnego działania i kompletną listę jakościowych składników tej wybitnej maski rozświetlającej znajdziesz tutaj:

TATA HARPER Radiance Mask 30ml

Share: